Nowy Rok w Szkole Rodzenia Miś Kuleczka

Nowy Rok w Szkole Rodzenia Miś Kuleczka

środa, 07 luty 2024 13:53

Wystartowaliśmy już pełną parą. Podczas zajęć jak zwykle towarzyszy nam najczęściej Stefan, czyli symulator niemowlęcia. Maluch czasem daje się we znaki, ale uczestnicy zwykle biegną rozpoznawać jego potrzeby i z czułością je zaspokajać. W sumie jeden słodziak na całą grupę.

Pozostałe lalki, które kąpiemy, przewijamy nie są już interaktywne, ale za to lubią się kąpać w prawdziwej wodzie, lubią się przebierać i stroić.

Przygotowanie w szkole rodzenia to często pierwszy, wspólny krok przyszłych rodziców w stronę szczęśliwego macierzyństwa, tacierzyństwa, czyli rodzicielstwa.

2B99E1A1 C178 4D37 98FC 5B70DEC44226

Tu pod czujnym okiem naszego zespołu rodzice kąpią, przewijają, noszą do odbicia, a także uczą się co nieco o potrzebach malucha. Dowiadują się, że o dobrej, bezpiecznej więzi decyduje wiele czynników, ale przede wszystkim ich troskliwa i czuła opieka.

Przygotowania do porodu, są prowadzone przez położne z bloku porodowego, najczęściej z Katowickiego Centrum Onkologii. Położne rozwiewają wątpliwości, odpowiadają na pytania, które niekoniecznie padają tylko na sali, ale też podczas indywidualnych rozmów. Dzielą się doświadczeniem i wiedzą i stanowią niezwykłe wsparcie dla kobiet, przed którymi jest zbliżający się poród.

Można samej/samemu przygotowywać się do porodu, ale czy nie lepiej skorzystać z fachowej pomocy, z wiedzy i doświadczenia położnych, psychotraumatologa, czy doradczyń noszenia dzieci w chustach w naszej szkole?

Zapraszamy Cię do przeżywania tej przygody i przygotowania się do cudu narodzin właśnie z nami. Doświadcz naszego serducha i dołącz do misiowych rodziców Szkoły Rodzenia Miś Kuleczka.

Czekamy już na Ciebie w pełnej gotowości.

Szczegóły na temat naszej oferty znajdziesz tutaj: Szkoła Rodzenia Miś Kuleczka.

Pytania i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 601 558 953.

 
\