Pierwsze Miejsce w Plebiscycie Hipokrates – Anna Kwiecień-Merta

Pierwsze Miejsce w Plebiscycie Hipokrates – Anna Kwiecień-Merta

niedziela, 11 grudzień 2016 00:15

„Dziennik Zachodni” zorganizował drugą edycję plebiscytu Hipokrates, w którym postanowił wyróżnić przyjazne pacjentom placówki medyczne oraz pracowników ochrony zdrowia. Zgłosić kandydata mógł każdy, a wygrywał ten, który zdobył najwięcej głosów czytelników. A oddano ich w przeciągu miesiąca ponad 200 tysięcy! Kandydatów można było zgłaszać w sześciu kategoriach:

lekarz,

pielęgniarz,

położna,

placówka medyczna,

ratownik medyczny,

fizjoterapeuta.

Plebiscyt odbywał się pod patronatem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, który udzielił także sali, gdzie odbyła się oficjalna uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom.

Nominowanych było aż 388, a wszyscy z nich zasługiwali na to wyróżnienie i znaleźli się na liście kandydatów nie bez powodu. Dla nas najbliższą osobą była położna Anna Kwiecień-Merta, która jest związana z naszą szkołą rodzenia Miś Kuleczka.

Ta pełna empatii oraz ciepła kobieta zwyciężyła w kategorii położna, czego serdecznie jej gratulujemy, ponieważ zdecydowanie zasłużyła na to wyjątkowe wyróżnienie. Jest ona położną, która wspiera kobiety w ciąży, pomaga im i zaraża swoim optymizmem na każdym naszym szkoleniu.

Gratulujemy także Katowickiemu Centrum Onkologicznemu, które uzyskało liczne głosy w tym plebiscycie. Zajęło zaszczytne II miejsce w kategorii Najlepsza Placówka Medyczna. Mamy nadzieję, że będą się prężnie rozwijać oraz każdym swoim działaniem dalej pokazywać, że są zaufaną i bezpieczną placówką.

Ogromne gratulacje należą się również pozostałym zwycięzcom: Barbarze Bujarze- Kanii (ratownik medyczny), Marcinowi Wandelowi (fizjoterapeuta), Elżbiecie Wawro (pielęgniarka), Krzysztofowi Fickowi (lekarz), Angelius Pro Vita (placówka medyczna) oraz Marianowi Zembali (honorowy tytuł Hipokratesa).

Życzymy wszystkim zwycięzcom oraz laureatom, aby dalej rozwijali się i budowali zaufanie wśród swoich pacjentów. A wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy za oddane głosy!

Anna Kwiecień-Merta przygotowuje do porodu przyszłe mamy w Szkole Rodzenia MIŚ KULECZKA. >>Więcej<<

Autor: Aleksandra Popiel

 
\