Rzetelna wiedza prowadzących, uświadamianie o istnieniu pewnych problemów, przygotowanie taty do jego roli, brak nudnych zajęć, łatwo można zapamiętać omawiane zagadnienia, miła atmosfera.

Anonim

Zdecydowanie warto, szczególnie w przypadku pierwszej ciąży. Zajęcia przygotowują w sposób praktyczny, ale również emocjonalnie do nowej roli. Pokazuje jak dbać o dzidziusia i współmałżonka, jak dbać o siebie

Aneta

Atmosfera super. Zajęcia prowadzone w sposób dynamiczny,przede wszystkim angażując w nie przestraszonych przyszłych rodziców ;) Dużo zapamiętaliśmy dzięki ćwiczeniom w których braliśmy udział. Fajne podejście do tematu rodzicielstwa od strony stricto praktycznej jak również psychologicznej.Dostaliśmy dużo gratisów oraz bardzo ciekawie przygotowany poradnik :) Serdecznie polecamy,bo naprawdę warto i pozdrawiamy całą Ekipę.Róbcie dalej to co robicie, bo jesteście Dziewczyny potrzebne :)

Magda i Maciek

Śmiało możemy polecić tę szkołę rodzenia. Zajęcia to nie tylko sucha teoria, ale również wiele cennych uwag z życia wziętych - my już korzystamy z kilku z nich :) Prowadzona przez osoby z pasją, które chętnie służą pomocą również po zakończonych zajęciach. Poza tym zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, przeplatanka teorii, psychologii, zabawy. Co właśnie ważne, poruszane są nie tylko tematy dotyczące porodu czy opieki nad maleństwem, ale również zmian, jakie następują w życiu rodziców, i jak spojrzeć na to od strony psychologicznej. Dzięki zajęciom nabrałam również pewności siebie, to tam zaczszepiono we mnie przekonanie, iż w głównej mierze ode mnie zależy, czy będę karmić piersią. Dzięki tej pewności siebie po początkowych problemach udało mi się odnieść tu sukces :) Gdyby nie zajęcia poświęcone tematowi laktacji mogłabym zrezygnować z karmienia synka, a tak wszyscy jesteśmy szczęśliwi :)

Daria i Łukasz

Szukając szkoły rodzenia, rozglądaliśmy się za taką, która będzie czymś wiecej niż cyklicznymi spotkaniami z położną. I znaleźliśmy :) Nasza córeczka była jednym z pierwszych maluszków urodzonych gdzięki wsparciu teoretycznemu i emocjonalnemu szkoły. Poza teorią dotyczącą zachodzących w nas zmian podczas ciąży, porodu, połogu oraz "obsługi" maluszka, otrzymaliśmy dużą dawkę dobrego humoru, dzięki czemu ten czas tuż przed narodzinami był jeszcze bardziej szczególny. Zabawy z psychologiem otworzyły nas i pozwoliły zrozumieć obawy, jakie w nas drzemią, nadzieje i pragnienia związane z rodzicielstwem. Z tych zajęć dla córeczki mamy niezapomnianą pamiątkę w postaci listu, jaki do niej napisaliśmy. Co ważne szkoła jest czymś więcej niż przeciętną szkołą rodzenia - skorzystaliśmy już z zajęć z logopedą, które pokazały nam jak wspomóc mowę naszej córeczki, która właśnie kształtuje się na etapie gaworzenia i jak bawić się z maleństwem. Polecam :)

Rodzice Neli

Współpraca w ramach coachingu, pozwoliła mi na to, że spojrzałam na siebie w nieco inny sposób, na szczęście ten pozytywny sposób. Praca nad sobą poprzez różne przemyślenia wzmocniła moje poczucie pewności siebie. Dzięki temu stałam się bardziej świadoma i odpowiedzialna wobec tego co, gdzie i w jaki sposób robię w swoim życiu.

Beata Tendaj
Strona 1 z 2
 
\