Święto MISIA, czyli świętujemy!

Święto MISIA, czyli świętujemy!

wtorek, 05 listopad 2019 18:26

Oferta ważna do 25 listopada 2019 roku

Już 25 listopada w godz. 16.00-19.30 zapraszamy Was do Katowickiego Centrum Onkologicznego na bezpłatne spotkanie przygotowane specjalnie dla kobiet w ciąży, przyszłych ojców, a także rodziców dzieci w wieku od 0-3 lat.

O czym będzie?

Pierwszy wykład, o standardach okołoporodowych, poprowadzi Oddziałowa Bloku Porodowego w Katowickim Centrum Onkologii mgr położnictwa Małgorzata Skrzypczak.

Będzie także kilka słów o tym, czego możesz nauczyć się w szkole rodzenia i dlaczego warto się przygotowywać w taki sposób.

Gościem konferencji będzie doktor pediatra, neonatolog Barbara Sido-Bergler, którą możecie spotkać na Oddziale Neonatologicznym w Katowickim Centrum Onkologii. Pani doktor opowie o przyjęciu i postępowaniu z noworodkiem na oddziale.

 święto misia 2

A kiedy maluszek pojawia się na świecie, mierzycie się z milionem rad, dlatego też mgr położnictwa, doradca laktacyjny Anna Stasik rozprawi się ze stereotypami w obszarze laktacji.

Po porodzie dobrze też znać sposoby radzenia sobie z dolegliwościami świeżo „upieczonej” mamy, o których opowie urofizjoterapeuta Sylwia Kanik.

Na deser o zabawie z maluchami opowie Magdalena Wilk-Konieczna, terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju i wczesnej interwencji logopedycznej.

Na koniec spotkania niespodzianka, konkursy z nagrodami.

Nie przegap takiego spotkania!

Śledź je na Facebooku! 

Zobacz, co się działo na poprzedniej edycji!

DATA: 25 listopada 2019

MIEJSCE: Katowickie Centrum Onkologii

GODZINA: 16:00 - 19:30

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
\