JOGA I ŚWIADOMY RODZIC NA TRAWIE –lato 2016

JOGA I ŚWIADOMY RODZIC NA TRAWIE –lato 2016

sobota, 10 wrzesień 2016 22:00

Skończyły się wakacje ale nasze serducha rozgrzewają wspomnienia spotkań w Parku Śląskim. Było aktywnie, ciekawie i rozwojowo.

Dziękujemy Partnerom, dzięki którym to wszystko stało się możliwe nawet w wakacyjne, czasem gorące dni.

Dziękujemy przede wszystkim Akademii Jogi i Terapii Ruchem za tą wspólną, wspaniałą przygodę w Rosarium w Parku Śląskim.

Byli z nami także:

Katowickie Centrum Onkologii, z którego położne Anna Kwiecień-Merta, Małgorzata Skrzypczak i Klaudia Pierz, Justyna Kulanty, Alicja Janczyszyn rozwiewały wątpliwości i lęki przyszłych mam. Najbardziej nurtującym tematem spotkań był ból porodowy, którego obawia się niemal każda przyszła mama. Położne mówiły o jego początku, charakterze i możliwościach jego łagodzenia. O niezrównanej sile jaka drzemie w każdej z nas. O tym jak możemy pomóc sobie same i o tym co położne mogą zrobić dla przyszłych mam.

IKEA Katowice- której parasole chroniły nas podczas upałów przed gorącym słońcem

Socatots – zorganizował sportowe zajęcia dla maluszków fotka 4- socatots

Edurato- uświadamiał ile może znaczyć raptem kilka minut w życiu człowieka i jak można to lepiej wykorzystać woda źródlana MAMA I JA – gasiła nasze pragnienia

Olala Aleksandra Górska i Kasia Franke – opowiadały o korzyściach z chusto noszenia

Bobolider – wprowadził mamy w świat pieluszek wielorazowych

pl.facebook.com/projekt.tato/ - o grach i ich użyteczności w życiu rodzinnym

Sklep Viki Zabrze – zaprezentował wózki i bezpieczne zapinanie fotelików w samochodach Dziękujemy też sponsorom próbek i prezentów kosmetycznych firmy Aderme, Elancyl, Skarb Matki, oraz księgarni Strefa.

Niektórzy odważyli się na skorzystanie z sesji coachingowych. Jedna z mam po sesji napisała do nas

"Na sesji coachingowej byłam pierwszy raz. Było to bardzo miłe doświadczenie, które pozwoliło na kilkadziesiąt minut zapomnienia o całym świecie i skupienia się na sobie i własnych celach.  Efekty już jest widoczne w moim życiu, ponieważ zaczęłam realizować cele, o których myślę już dłuższy czas, a których nie realizowałam z bardzo różnych powodów. Czasami by coś zaczęło się dziać wystarczy rozmowa z doświadczonym coachem w cudownym plenerze." Jeszcze raz dziękuję za spotkanie :) „

Wspaniałe też było gościć naszych misiowych Absolwentów z maluszkami na rękach lub w brzuszku

Dziękujemy też sponsorom upominków w szczególności:

IKEA Katowice, Strefa Książki. PHU. Kruszy B., Skarb Matki, Apteka Książęca Katowice, Elancyl, A- derma, Sylveco.

Bezcenne radosne chwile i wspomnienia z przygotowań do roli rodzica w naszej szkole rodzenia lub na coachingu rodzicielskim.

Do zobaczenia w plenerze już za rok.

Tymczasem we wrześniu rozpoczęliśmy bezpłatne warsztaty dla rodziców w temacie wspierania dzieci w przeżywaniu trudnych emocji np. w drodze do przedszkola.

Bądźcie na bieżąco!

Zapraszamy mis kuleczka.pl

 
\