SPA dla Twojej ciąży

SPA DLA TWOJEJ CIĄŻY

Spotkanie w ramach Szkoły Rodzenia „Zobacz jaka jesteś piękna” godz. 12.00-14.00 

W ciąży czujemy się różnie.

Czasem piękne, szczęśliwe, często zmienione, a czasem, jakbyśmy były w nieswoim ciele. Czasem czujemy się nawet brzydkie, zmęczone, wstydzimy się swojego ciała. Zastanawiamy się, jak będzie po porodzie. Nasze zmienione ciało i samopoczucie wprowadzają wyraźne zmiany w naszym postrzeganiu siebie.

Dlatego zapraszamy Cię na to spotkanie, w gronie kobiet, o kobietach. O ciąży, o postrzeganiu swojej atrakcyjności, o poczuciu własnej wartości, o wpływie tego na relację z dzieckiem i partnerem. 

Będzie o tym, czy to slogan, czy konieczność: „szczęśliwa matka, szczęśliwe dziecko”. Spotkanie o Twoich potrzebach, o sobie. 

Jeśli lubisz przebywać z kobietami, dzielić się tym, co dla Ciebie ważne, chcesz doświadczyć siły wspólnoty kobiet, podarować sobie odrobinę czasu tylko dla siebie, dać sobie chwilę uważności,  to to spotkanie jest dla Ciebie.

Gościem spotkania będzie Agata Czen, z którą wyruszysz w podróż odkrywania własnego piękna. Dla Ciebie na pamiątkę specjalna fotografia z brzuszkiem.

photo 1561525140 c2a4cc68e4bd

W pakiecie Szkoły Rodzenia Miś Kuleczka, zapraszamy też na spotkanie o rodzicielstwie:

„Dlaczego bajka o rodzicielstwie różnie się kończy” , godz. 10.30-11.30 

Inspirujące spotkanie, na którym w bezpiecznej atmosferze porozmawiamy o tym, dlaczego marzenia o rodzicielstwie czasem tak bardzo rozmijają się z rzeczywistością. Rodzice przecież marzą o szczęśliwych, spokojnych dzieciach, mają plan być dobrymi, cierpliwymi rodzicami, a jednak tak często coś idzie nie tak. Czyli o tym, co warto wziąć pod "lupę", by rodzicielstwo stawało się źródłem spełnienia w tej wyjątkowej roli Mamy i Taty.  Będzie o tym, co jest najważniejsze w towarzyszeniu dziecku i budowaniu rodzicielstwa, o jakim marzysz. Będzie o roli więzi Twojego dziecka z Tobą, by zainspirować Cię do podróży we właściwym kierunku- bliskości. 

Spotkania poprowadzi Wioletta Przenniak-Cołta - akredytowany przez ICF coach ACC, ukończyła program akredytowanej szkoły ICF "The Cornerstone Coaching". Pomysłodawczyni i koordynator Szkoły Rodzenia Miś Kuleczka, twórca projektu ludzkirodzic.pl (współpraca m.in. z Ikea Katowice, Katowickie Centrum Onkologii, Silesia BaSSar Kids, Wyższa Szkoła Biznesu, Silesia dzieci, realizacja Akademii Dobrego Rodzica w ramach budżetu obywatelskiego dla Urzędu Miasta Chorzów). Ukończyła m.in. kurs „Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów”, „SELF-REG” o metodach samoregulacji, „Poczucie własnej wartości - szkolenie dla profesjonalistów”, pracujących w obszarze wspierania rodziców i dzieci. Prywatnie żona, matka dwójki dzieci poszukująca stale rozwiązań bez kar i nagród, praktykująca rodzicielstwo bliskości i ucząca się porozumienia bez przemocy. Z miłości i zafascynowania rodzicielstwem pomaga odkrywać własną drogę do rodzicielstwa, o jakim marzysz. 

 
\