Szkoła Rodzenia PLUS

Szkoła Rodzenia PLUS

niedziela, 04 sierpień 2019 10:21

Czy jestem dobrą mamą? Czy sprawdzę się w roli taty?

Te pytania docierają do nas od początku naszej pracy. Przez te wszystkie lata młodzi rodzice borykają się z brakiem pewności siebie, bezradnością i niewystarczającą ilością narzędzi, które pomogą im w pozytywny sposób reagować na potrzeby dziecka.

Dla nas odpowiedź na te pytania zawsze jest taka sama. Tak. Jesteś wspaniałą mamą i jesteś wspaniałym tatą. Wiemy jednak, że w czasach natłoku informacji, wszechobecnej krytyki i złotych rad, trudno zbudować rodzicielstwo oparte na własnych wartościach.

Dlatego wspólnie postanowiliśmy stworzyć Szkołę Rodzenia Plus, która pomoże przywrócić rodzicom ich pewność siebie oraz odkryć ich kompetencje, których często nie dostrzegają.

Jesteśmy terapeutami, praktykami, rodzicami, którzy od lat pracują na rzecz szerzenia świadomego rodzicielstwa opartego na zasadach Rodzicielstwa Bliskości. Jednak przede wszystkim wiemy, że pierwsze trzy lata dziecka są niezwykle istotne dla jego rozwoju i dlatego warto w pełni wykorzystać ten czas, by dać dziecku to, czego faktycznie potrzebuje.

dla kogo

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy sześć bloków tematycznych, które omówimy podczas trzech cykli warsztatów. Każdy z nich dostarcza rzetelnych informacji na temat rozwoju dziecka, ale także w praktyczny sposób wyjaśnia:

miś na czym polegają rytuały związane ze spaniem i czego warto unikać;

miś czym jest bezpieczny sen maluszka,

miś dlaczego chustonoszenie pomaga rodzicom uwolnić ręce i stworzyć bliższą relację z dzieckiem,

miś rozwój kompetencji społecznych u dzieci i wpływ wyższych technologii na rozwój mózgu,

miś jakie zabawy korzystnie wpływają na rozwój dziecka.

co zawiera kurs pop

Mało tego, w trakcie naszego spotkania będziesz mieć okazję poznać różne techniki masażu, których zalety są doceniane na całym świecie! Na specjalnych manekinach przećwiczysz masaż Shantala oraz masaż gorącymi kamieniami i pędzlami, które pomogą Ci:

miś złagodzić objawy kolki,

miś pozytywnie wpłynąć na krążenie oraz stan skóry,

miś poprawić naturalną odporność,

miś zaspokoić potrzebę bliskości u dziecka,

miś wyciszyć i uspokoić maluszka.

W PROGRAMIE:

Szkoła rodzica plus edyt 1

CENA:

Cena za pakiet  6 spotkań to tylko 250 zł.

Promocja dla par! Przy zakupie dwóch pakietów, drugi tańszy o 100 zł.

Warszaty prowadzą:

Magda Wilk Konieczna

Magdalena Wilk-Konieczna - polonistka, terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju i wczesnej interwencji logopedycznej, która przybliży Wam wiedze na temat rozwoju mózgu dziecka. Dzięki niej dowiecie się, jak bawić się z dzieckiem, by korzystnie wpływać na jego rozwój.

 

 

4C3A7301

Ludzki Rodzic - profesjonalny coaching rodzicielski oparty mi.in. na zasadach Rodzicielstwa Bliskości prowadzony przez doświadczonego coacha Wiolettę Przenniak-Cołtę, która wspiera rodziców w odkrywaniu dziecięcego świata oraz pomaga im budować wzajemny szacunek oraz relacje opartą na harmonii i zrozumieniu.

Asia Bomba

Uwolnij ręce - Doradca Noszenia ClauWi®, Instruktor Masażu Shantala Joanna Bomba - w swojej pracy pokazuje rodzicom, że bliskość to najpiękniejszy prezent, jaki możemy podarować dziecku.

 

różowy

 
\