Tata kontra złość – warsztaty dla ojców

Tata kontra złość – warsztaty dla ojców

wtorek, 25 kwiecień 2017 21:29

Kiedy nasze dziecko zaczyna się złościć, możemy czuć się zdezorientowani, bezsilni, sfrustrowani. Warto jednak zrozumieć, że złość to emocja jak każda inna, której dziecko potrzebuje do zakomunikowania, że jego potrzeby są niezaspokojone. Choć często nam, dorosłym nie jest z nią „po drodze”.

By lepiej rozumieć i radzić sobie ze złością swoją i dziecka już wkrótce kolejna edycja warsztatów TATA KONTRA ZŁOŚĆ.

A jak było ostatnio?

Kwietniowe warsztaty "Tata kontra złość" przyciągnęły wielu zainteresowanych tematem ojców. Rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób reagować, gdy dziecko wpada w złość, jak wspierać je w przeżywaniu emocji, co mówić do niego i czy dziecko nie zacznie wymuszać na ojcach tego, czego akurat chce.

Poruszyliśmy także tematy dotyczące tego, co nas stresuje, mówiliśmy o strategiach radzenia sobie ze stresem i o tym, że dzieci własne strategie budują już od urodzenia.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat złości swojego dziecka, poznać sposoby na lepsze zrozumienie go i wspieranie w trudnych chwilach, to przyjdź na majowe warsztaty „Tata kontra złość”!

O czym będzie? Między innymi o tym:

- czym jest złość i jakie ma znaczenie w życiu dziecka?

- czym różnią się agresja, gniew i złość i jakie to w ogóle ma znaczenie?

- jak reagować, gdy dziecko się złości?

- jak rozmawiać z dzieckiem o złości?

Dla kogo: warsztaty tylko dla ojców. Liczba miejsc ograniczona!

Gdzie: Katowice, ul. Zawiszy Czarnego 6

Kiedy: 15 maja

O której: 18:00-21:00

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane do wpłaty Nazwa: WPC COACHING Tytuł: warsztaty Tata kontra złość 05 Kwota: 99 zł. Nr konta: 59 1050 1214 1000 0091 1671 7191

Kto prowadzi:

Agnieszka Wyszyńska – mama Ani, trener rozwoju osobistego, instruktorka ZHP, inicjatorka projektu tato. Stara się tworzyć dom zgodnie z filozofią rodzicielstwa bliskości i NVC. Potrafi zamontować gniazdko, zmienić koło w samochodzie i wie, co to jest spalony.

 
\