Tata i córka, czyli jak wychować silną kobietę

Tata i córka, czyli jak wychować silną kobietę

wtorek, 31 maj 2016 22:47

Jeśli w Twoim życiu pojawia się nowa kobieta, coś się zmienia. Może doświadczyłeś tej zmiany czekając na swoją córkę. Pokażemy Ci jak budować fajną relację z małą księżniczką, która pozwoli jej nie spaść z konia i omijać podejrzanych książąt z bajki. Same jesteśmy kobietami, mamy za sobą różne relacje z ojcami, wiemy o czym mówimy.

Gdzie: Katowickie Centrum Onkologii, ul .Raciborska 27, sala konferencyjna na Radioterapii

Kiedy: środa, 22.06.2016, godz. 18.00-21.00

Zgłoszenia:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 601 55 89 53

Warsztaty dla:

- ojców córek

- przyszłych ojców córek

- ojców, którzy chcą rozwijać kompetencje rodzicielskie

- ojców, którzy chcą zrozumieć kobiety (choć trochę)

Na warsztatach dowiesz się:

- dlaczego dziewczynki, które spędzają czas z ojcami są silniejsze

- co każda córka chce usłyszeć od taty

- czy warto uczyć córkę męskich umiejętności

- jak budować relację z córką, która da jej siłę

Inwestycja:

Warsztaty prowadzone są w formule „płacisz, ile chcesz”. Po zajęciach zdecydujesz, ile były dla Ciebie warte i wpłacisz odpowiednią kwotę (przelewem do 7 dni po warsztatach).

Zapraszają:

Wioletta Przenniak-Cołta – Mama Basi i Szymonka, certyfikowany coach ACC. Pomaga rodzicom właściwie reagować na „niewłaściwe” zachowania dzieci. Wspiera w budowaniu dobrej relacji.

Agnieszka Wyszyńska – mama Ani, trener rozwoju osobistego, inicjatorka projektu tato. Tworzy dom zgodnie z filozofią rodzicielstwa bliskości. Potrafi zamontować gniazdko zmienić koło w samochodzie i wie, co to jest spalony.

 
\